• youtube
  • facebook
  • instagram
phones
ambulance
address
Реєстрація / Увійти
ambulance


Пластика післяопераційних гриж

Обрати лікаря





Післяопераційна грижа являє собою патологічне випинання, яке утворюється в зоні швів і рубців, що залишились після операції. Це є поширеною проблемою серед людей, які пережили великі порожнинні хірургічні втручання. На щастя, сьогодні проблему легко можна вирішити за допомогою малоінвазійних операцій за методикою лапароскопії. Їх проводять в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі. Досвідчений кваліфікований хірург проведе діагностику і призначить оптимальну схему оперування.
 
Пластика послеоперационных грыж

Чому після операцій можуть утворюватись грижі

Ризик виникнення гриж після порожнинних втручань є досить високим. Це пов'язують з тим, що при великому розрізі порушується природна структура тканин черевної стінки. Розсічені м'язові волокна втрачають колишню еластичність і не можуть міцно тримати внутрішні органи в очеревині. Область шву стає слабким місцем, де можуть утворитись грижові ворота.

Головні ризики утворення грижі

✔  Ризики виникнення грижі підвищуються, якщо:
  • шов був зроблений не професійно;
  • використовувався неякісний шовний матеріал;
  • на місці рубцю утворилися запалення, нагноєння, свищі;
  •  пацієнт порушив режим післяопераційного періоду - піднімав тяжкості, активно займався спортом, приймав ванну, ходив до сауни, не дотримувався дієти і т. д.

Як розпізнати дану патологію

✔  Прийти на консультацію до хірурга потрібно, коли:
  • в області шву утворилася припухлість або випинання, яке заподіює дискомфорт;
  • порушилися перистальтика кишківника, сечовипускання;
  • живіт в області шву періодично болить
 
Послеоперационная грыж а

Діагностика і лікування утворення

Зазвичай грижу видно неозброєним оком. Консультація хірурга з пальпацією, візуальним оглядом та УЗД допоможе поставити остаточний діагноз. Якщо потрібно детальніше дослідити внутрішні органи, залучені до процесу, призначають МРТ

Коли ​​післяопераційна грижа діагностована, хірург призначає операцію. Це є необхідною процедурою для того, щоб уникнути ускладнень, адже грижа в будь-який момент може ущемитись. Лікування патології є тільки хірургічним. Сьогодні для цього використовуються малоінвазивні лапароскопічні методики

Якісна лапароскопія в Кривому Розі доступна в нашому медичному центрі. Замість розрізу виконують невеликі проколи в черевній стінці. Кількість проколів, а також їх розташування, призначається для кожного пацієнта індивідуально - залежно від того, де знаходиться патологічний шов. Щоб виключити ризик рецидиву, грижові ворота зміцнюють спеціальним сітчастим імплантом. Він ідеально сумісний з організмом людини і міцно тримає органи черевної порожнини всередині.

Пластика

Лапароскопічна методика

✔  Перевагами лапароскопічної методики є:
  • Операція проходить без зайвих травм і втрат крові - пацієнт легше переносить втручання.
  • За рахунок відсутності великого розрізу не порушується структура тканин - рани після операції менше болять і швидше загоюються.
  • Реабілітаційний період значно скорочується - виписатись з лікарні можна вже на 2-3-й день, а відновлення організму займає близько 2-х місяців
  • Ризик ускладнень і рецидивів значно зменшено - грижові ворота надійно зміцнюються, у пацієнтів не буває спайок та свищів.
  • Шраму від операції не залишається - проколи швидко затягуються і практично не помітні на тілі.

Переваги хірургії гриж в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

1. Пройти обстеження, операцію і лікувальні процедури можна в одному місці.

2. З пацієнтами працюють досвідчені кваліфіковані хірурги, які дотримуються індивідуального підходу до кожного пацієнта.

3. В центрі функціонує сучасна хірургія в Кривому Розі, яка оснащена експертним обладнанням «Fast Truck».«Fast Truck».

4. Перебування в стаціонарі центру є комфортним - палати обставлені, як у готельних номерах з усім необхідним для зручного розташування.