• youtube
  • facebook
  • instagram
phones
ambulance
address
Реєстрація / Увійти
about


Новини та акціїЩовівторка знижка -10% для дітей та підлітків
17.11.2023
Щовівторка знижка -10% для дітей та підлітків

Дітям та підліткам з 0 до 18 років щовівторка 10% знижка на всі види лабораторних аналізів. *при собі мати документи, що посвідчують особу

Щосереди знижка -10% для пенсіонерів
11.10.2023
Щосереди знижка -10% для пенсіонерів

 Щосереди в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» пацієнтам 60+ надається знижка на всі лабораторні дослідження в розмірі 10% *Для отримання знижки необхідно пред'явити паспорт.

Застій жовчі: як розпізнати, що робити?
11.10.2023
Застій жовчі: як розпізнати, що робити?

Жовч – це рідина, яка виділяється у печінці та накопичується в жовчному міхурі. Вона гірка на смак, має специфічний запах, жовтувато-зеленуватий колір. Жовч бере участь у травленні, виводить зайвий холестерин та токсичні речовини. Якщо процес відтоку жовчі порушується, лікарі говорять про холестаз. Це стан, який провокує розвиток холециститу, жовчнокам'яної хвороби та онкологічних захворювань.

Обери свого сімейного лікаря
11.10.2023
Обери свого сімейного лікаря

Сімейний лікар відіграє важливу роль у охороні здоров'я, забезпечуючи комплексну та безперервну медичну допомогу для всіх членів сім'ї. Вибір сімейного лікаря є ключовим кроком у підтримці здоров'я та благополуччя сім'ї. Якщо ви ще не маєте сімейного лікаря, ми радимо не гаяти час та знайти свого фахівця в нашому медичному центрі "МЕДІКОМ КРИВБАС". Наші лікарі з радістю приймуть вас та вашу родину, забезпечать високоякісну медичну допомогу.

reward-0 reward-1 reward-2 reward-3