Новини та акції
Геморой, (дуже неприємне захворювання), характеризується запаленням кровоносних судин у прямій кишці, застоєм крові в анальному каналі та супроводжується утворенням шишок, що кровоточать, ран і вузлів.
Ще зовсім недавно при встановленні діагнозу лікарі могли спиратись виключно на симптоматику і власний досвід. В результаті про наявність небезпечного захворювання пацієнт міг дізнатися вже тоді, коли будь-яке лікування було неефективним. Потім на допомогу прийшли рентген та УЗД, що значно полегшило правильне і своєчасне виявлення захворювання, що в свою чергу дало шанс багатьом пацієнтам впоратись з хворобою. Але медицина не стоїть на місці і йдуть вперед медичні технології, які тягнуть за собою вдосконалення існуючих методів обстеження та впровадження нових революційних процедур. Використання можливостей магнітно-резонансної томографії (МРТ) стало справжнім проривом в медицині. По своїй суті революційний, цей діагностичний метод надав лікарям можливість виявляти порушення в роботі внутрішніх органів на початкових етапах захворювання і своєчасно призначити відповідне лікування.
У чому небезпека жовчнокам'яної хвороби? Головна небезпека ЖКХ полягає в тому, що ми не відчуваємо її симптомів до тих пір, поки не почнуть розвиватися серйозні ускладнення. Найпоширеніші ускладнення ЖКХ виникають, коли камені починають пересуватися. Вони можуть закупорити жовчні протоки, що загрожує гострим холециститом (запаленням жовчного міхура), протоки печінки (провокує жовтяницю), проток підшлункової залози (викликає гострий панкреатит).
Хронічний панкреатит являє собою персистуюче запальне захворювання підшлункової залози, що характеризується безперервним руйнуванням паренхіми з розвитком фіброзу і протокових стриктур з розвитком екзокринної і ендокринної недостатності. Вживання алкоголю і куріння сигарет є двома головними чинниками ризику. Біль в животі є основним симптомом у більшості пацієнтів. Діагноз, як правило, базується на методиках візуалізації і тесту панкреатичного функціонування. Лікування в основному включає в себе контроль болю і лікування недостатності підшлункової залози.
Гінекомастія - це збільшення грудних залоз у чоловіків. Найчастіше справжня патологія розвивається при порушенні в організмі балансу між естрогенами та андрогенами - жіночими та чоловічими гормонами. Існує також хибна гінекомастія (ліпомастія), що характеризується накопиченням жирових відкладень в області грудних залоз. Збільшення грудей може бути як ледь помітним (до 1 см), так і досить значним (8-10 см). Згідно з даними медичної статистики, патологія спостерігається у 35-40% чоловіків молодого віку, і у 60% осіб старше 50 років. І третій вид гінекомастії - змішаний, при якій одночасно збільшується залозиста тканина, кількість сполучної тканини та жирових відкладень у грудях.
Артрит, артроз і інші захворювання суглобів приносять людині немало неприємних відчуттів. Часом на те, щоб зняти біль і набряк медикаментозними і фізіотерапевтичними засобами, потрібно чимало часу. Але процес одужання можна прискорити, якщо вводити лікарські засоби безпосередньо до суглобу за допомогою ін'єкцій. Уколи для суглобів – є сучасним і високоефективним способом лікування.
Геморой - це далеко не те захворювання, яке відразу дає про себе знати. Ця проблема поступово і непомітно прокрадається в наше повсякденне життя. Спочатку це може бути незначний дискомфорт, на який зазвичай ми закриваємо очі і чекаємо, коли ж він самостійно пройде і все налагодиться. Потім це переростає в більш помітні больові відчуття, набряклість та свербіж біля анусу. Крім цього спостерігається печіння і подразнення, а також слиз або кров'яні виділення, особливо під час процесу дефекації. А ми все одно тягнемо з відвідуванням лікаря і чекаємо коли: «саме по собі пройде».
Коли ми чуємо слово «остеохондроз», в нашій уяві мимоволі народжується образ згорбленої людини похилого віку, що хапається за поперек, з гримасою болю на обличчі. Таке уявлення досить недалеке від істини. Однак мало хто замислюється про те, що дана проблема аж ніяк не є патологією виключно похилого та старечого віку. Комплекс патологічних змін в хребті починає розвиватися ще в 20-30 річному віці, коли людина знаходиться, здавалося б, на піку своєї фізичної форми. Деструктивні процеси в міжхребцевих дисках поволі прогресують протягом десятиліть, часто спочатку не проявляючись клінічно. Перші прояви хвороби мало кого змушують звертатися за медичною допомогою. За статистикою, не менше 70-80% дорослого населення, хоча б раз у своєму житті відчували біль в спині. Така висока поширеність болю в спині (дорсалгія) часто вводить в оману лікаря і пацієнта, внаслідок чого, лікуванню та профілактиці дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта приділяється недостатньо уваги. При ранньому і своєчасному лікуванні остеохондрозу вдається істотно сповільнити прогресування хвороби і повернути пацієнтові одну з найважливіших цінностей - можливість вільного руху.
Серце є одним з найбільш вивчених органів людського організму але, не дивлячись на це, захворювання серцево-судинної системи лідирують серед показників смертності в нашій країні. І одною з головних причин високих показників смертності, поряд з неправильним способом життя, є вкрай зневажливе ставлення до ранньої діагностики хвороб серця.
У кожної людини є свої слабкі місця в організмі, про які не прийнято говорити. Коли розмова заходить про проблеми зі здоров'ям, чоловіки вважають за краще замовчувати такі теми і переживати їх самотужки. Деякі закривають очі на свої нездужання, так як бояться, або соромляться звернутися до професіонала. При цьому найбільш частими захворюваннями у чоловіків є саме урологічні патології. Вони можуть зустрічатися у представників сильної статі в будь-якому віці. Якщо легке захворювання не вилікувати вчасно, воно може дати ускладнення або перейти у важку форму. Саме тому краще прислухатися до сигналів, які подає організм, і не відкладати похід до лікаря при перших підозрах на нездужання. Але, на жаль, не всі чоловіки ретельно піклуються про своє здоров'я і своєчасно звертаються за допомогою до фахівця.
Досить часте питання, яке задають пацієнти, обираючи МР-томограф, що ж краще: МРТ 1.5Тесла або 3Тесла. Напруженість магнітного поля у два рази відрізняється у високопольні (1,5Тл) і сверхвисокопольного (3Тл) томографа. Відповідно, іноді недосвідчена в медицині людина припускає, якщо потужність томографа у два рази вище, то і якість і точність зображення буде у два рази краще, що не завжди відповідає дійсності.
Дітям та підліткам з 0 до 18 років щовівторка 10% знижка на всі види лабораторних аналізів. *при собі мати документи, що посвідчують особу