У кожної людини є свої слабкі місця в організмі, про які не прийнято говорити. Коли розмова заходить про проблеми зі здоров'ям, чоловіки вважають за краще замовчувати такі теми і переживати їх самотужки. Деякі закривають очі на свої нездужання, так як бояться, або соромляться звернутися до професіонала.
При цьому найбільш частими захворюваннями у чоловіків є саме урологічні патології. Вони можуть зустрічатися у представників сильної статі в будь-якому віці. Якщо легке захворювання не вилікувати вчасно, воно може дати ускладнення або перейти у важку форму. Саме тому краще прислухатися до сигналів, які подає організм, і не відкладати похід до лікаря при перших підозрах на нездужання.
Але, на жаль, не всі чоловіки ретельно піклуються про своє здоров'я і своєчасно звертаються за допомогою до фахівця.
Чому чоловіки бояться йти до лікаря - уролога?
Над цим зламав голову не один психолог і висновок є таким: чоловіки звикли бути сильними. Багатьом з них, притаманні стереотипи про те, що чоловікам не властиво хворіти і будь-яке нездужання є проявом їх слабкості. До того ж чоловіче здоров'я - це взагалі закрита тема для більшості представників сильної статі.
Будь-які проблеми з чоловічим здоров'ям викликають страх і ступор у чоловіків, таким не хочеться ділитися з близькими, і тим більше з лікарями. Тому на допомогу в такі моменти повинна приходити кохана жінка.
Як змусити чоловіка піти до уролога?
Будь-яка жінка знає: відправити свою "другу половинку до медиків - все одно що зрушити з місця гору. Записати улюбленого на прийом «по-тихому», а потім поставити перед фактом, теж «не варіант». З лікарями чоловік зазвичай починає спілкуватися тільки після нападів гострого болю.
Але, на жаль є захворювання, які проходять у прихованій формі і часто вони виявляються на пізньому етапі, і мають ознаки незворотності.
Як все ж таки, умовити чоловіка записатися на прийом до лікаря?
Напевно, у кожної жінки свій метод і підхід до коханого чоловіка.
Головне - це надання правильної і достовірної інформації про наслідки захворювання і знаходження досвідченого, професійного, «свого» лікаря.
При обранні лікаря більшість з нас звикли покладатись на рекомендації родичів і друзів. Однак не у кожного чоловіка знайдеться знайомий, який би звертався до уролога. До того ж багато чоловіків не вважають за можливе обговорювати настільки делікатні питання зі своїми близькими.
Тому найкращою рекомендацією послуговує репутація лікаря і тривалість його успішної роботи.
У нашому медичному центрі «МЕДИКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі приймає лікар - уролог Надтока Ганна Анатоліївна за адресою м-н Сонячний, 59 та Дьомина Юлія Олександрівна вул. Пушкіна -13 «О»
У сферу їх послуг входить:
✔ консультація;
✔ діагностика;
✔ проведення хірургічного та консервативного лікування;
✔ лікувальні маніпуляції.
Лікар може надати допомогу при таких недугах:
✔ різних захворюваннях яєчок, таких як гідроцеле, варикоцеле, орхіт, епідиміт, орхоепідиміт та інше;
✔ фімозі;
✔ передміхурової залози;
✔ захворюваннях нирок: пієлонефрит, сечокам'яна хвороба та інше;
✔ також проводить хірургічні маніпуляції: циркумцизіо (обрізання), висічення поліпу, пластику вуздечки, протезування яєчка, видалення кісти придатку і багато іншого.
ВАЖЛИВО!
- Якщо не виходить самостійно відправити чоловіка до лікаря, не займайтеся самолікуванням. Тільки після консультації у фахівця можна з упевненістю сказати про наявність проблеми і поставити точний діагноз.
- Кожен чоловік, якому вже виповнилося 25 років, обов'язково повинен проходити обстеження в уролога 1 раз на рік. Це допоможе виявити приховані статеві інфекції, урологічні захворювання на ранніх стадіях, а також уникнути проблем з репродуктивною системою.
- Після 40 років відвідування уролога вже не носить рекомендований характер, воно просто є обов’язковим! Такі дії допоможуть уникнути проблем з передміхуровою залозою і уникнути такого грізного захворювання, як рак простати.