• youtube
  • facebook
  • instagram
phones
ambulance
address
Реєстрація / Увійти
ambulance


ДИТЯЧИЙ НЕВРОЛОГ

Обрати лікаря

Дитячий ентузіазм, пильність, швидкість бігу і усміхнене обличчя є мрією багатьох батьків. Однак деякі діти можуть страждати від неврологічних захворювань, але при своєчасному виявленні і правильному лікуванні цих хвороб, вони досягають відмінних результатів. Тому проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем або фахівцем, перш ніж критично оцінювати вашу дитину або турбуватися про її стан.

детский невролог

Прийом у дитячого невролога у дитячому відділенні «МЕДІКОМчик» в Кривому Розі

Дитячий невролог оглядає і лікує немовлят і дітей з різними захворюваннями голови і периферійних нервів, виявляє причини частого головного болю і запаморочень і різних мимовільних рухів. Він також консультує дітей з порушеннями розвитку, церебральним паралічем, епілептичними припадками, вродженими чи набутими захворюваннями периферійної нервової системи.

Наші лікарі оцінюють не тільки розвиток мозку дитини, але також різні нервово-м'язові стани, такі як м'язова дистрофія і травми під час пологів. Захворювання, з якими має справу дитячий невролог, включають церебральний параліч, спинальні грижі, розлади поведінки та розвитку, різні травми головного мозку, ішіас, епілепсія і порушення мови. Крім того, він займається аутизмом і генетичними захворюваннями.

невролог детский

Основною метою дитячого відділення «МЕДІКОМчик» є забезпечення високого рівня дитячих неврологічних медичних послуг, поліпшення здоров'я дітей. У нас використовується сучасне медичне обладнання для діагностики різних нервових і м'язових захворювань.

Тут пацієнти отримують найвищий рівень кваліфікованої допомоги. У клініці працюють досвідчені та енергійні лікарі.

Принцип роботи нашої клініки полягає в тому, що придбання нових інноваційних методів діагностики і лікування та їх застосування в клінічній практиці допомагає швидко діагностувати захворювання, скорочує час і вартість діагностики.

Діагностика і лікування неврологічних хвороб у дітей в центрі «МЕДІКОМчик»

Необхідні лабораторні аналізи проводяться для перевірки діагнозу і перебігу захворювання. При необхідності дітей направляють на ультразвукове дослідження головного мозку, магнітно-резонансну томографію.

Іноді неврологічні симптоми можуть бути викликані не неврологічними захворюваннями. 

Дитячий лікар - невролог направляє пацієнта на здачу аналізу крові на анемію, а також на консультацію з дитячим ендокринологом, офтальмологом, оториноларингологом.

Консультація з дитячим неврологом потрібна в тому випадку, якщо діти відчувають себе постійно втомленими, непрацездатними, слабкими. А також, коли у них спостерігається запаморочення, часті головні болі, мимовільні рухи, втрата смаку, і інші неприємні відчуття. Особливо потрібно бути уважним у період складної вагітності або пологів. Консультація фахівця є потрібною, якщо немовля неспокійне, а його розвиток сповільнюється або порушується.

детский невролог медикомчик
 
✔  Дітей слід негайно оглядати, у випадках, якщо:
  • ліки викликали алергію або побічні ефекти;
  • дитина після травми голови почала мало говорити;
  • тривалі або розпливчасті судоми;
  • якщо в родині є хворі на епілепсію або інші захворювання нервової системи.

Лікарі обговорюють фактори ризику неврологічних захворювань, оцінюють ефективність лікування, виявляють можливі побічні ефекти ліків, дають консультації щодо уповільнення розвитку захворювання і відстрочення ускладнень.

У дитячому відділенні «МЕДІКОМчик» займаються не тільки діагностикою, а й лікуванням різних захворювань нервової системи у дітей і підлітків. Під час наступних відвідувань дитячий невролог оцінює як роботу мозку, так і моторну координацію дитини. Наступний крок - поставити діагноз і почати лікування.