• youtube
  • facebook
  • instagram
phones
ambulance
address
Реєстрація / Увійти
ambulance


МЕДІКОМчик

Коли діти досягають якихось успіхів в житті, будь-то перші слова, перше місце в спорті, хороше навчання, батьки пишаються своїми дочками і синами. Однак, справжньою радістю для мам і тат є відмінне здоров'я їх дітей. Медичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС» піклується про те, щоб ваші діти були здорові. У нашій клініці маленькі пацієнти відчувають себе, як вдома, і тому нічого не бояться.

медикомчик

Фахівці центру «МЕДІКОМ КРИВБАС»

У дитячому відділенні «МЕДІКОМчик» хворі не плачуть. У складі команди працюють висококваліфіковані лікарі та медичний персонал.

Завдяки новітньому діагностичному обладнанню у нас виявляють захворювання на ранніх термінах розвитку і своєчасно починають терапію. Прогресивні методи лікування дозволяють лікувати маленьких пацієнтів до повного одужання. Також, в нашому закладі проводяться консультації з батьками та їхніми дітьми.

У нас ведуть прийом такі лікарі:

✔  Педіатр - це лікар, який спеціалізується на догляді за дітьми від народження до 18 років. Педіатри займаються гострими і хронічними захворюваннями, поведінковими проблемами, а також проблемами зростання і розвитку дітей. Наша мета - допомогти дітям стати розумово і фізично здоровими.

✔  Дитячий гастроентеролог - це фахівець, який лікує захворювання травної системи у дітей. Він займається переважно захворюваннями стравоходу, кишечника, дванадцятипалої кишки, шлунка, печінки, підшлункової залози і жовчовивідних шляхів. Це унікальні органи, від стану яких залежить весь організм людини.

✔  Дитячий інфекціоніст займається профілактикою, діагностикою та лікуванням інфекційних захворювань бактеріальної, вірусної та паразитарної етіології. У нашій клініці, також, роблять щеплення і проводять вакцинацію.

✔  Лікар - кардіоревматолог займається серцевими захворюваннями. Він, також, спостерігає за маленькими пацієнтами після операції.

✔  Дитячий хірург спеціалізується з лікування захворювань у дітей хірургічного характеру.

✔  Дитячий невролог займається діагностикою та лікуванням дітей із захворюваннями центральної нервової системи, периферичної нервової системи, неврологічні захворювання або захворювання головного, спинного мозку.

✔  Дитячий ЛОР - лікар спеціалізується на розладах і захворюваннях вух, носа, горла, пазух, гортані, рота і структур шиї або обличчя.

✔  Дитячий психолог - це фахівець, який вивчає розумовий, соціальний та емоційний розвиток дітей від народження до підліткового віку.

✔  Дитячий дерматолог спеціалізується на лікуванні шкірних захворювань і розладів.

✔  Дитячий гематолог пропонує комплексну турботу про дітей і підлітків із захворюваннями клітин крові, порушенням згортання крові, а також на рак крові.

✔  Дитячий пульмонолог пропонує широкий спектр послуг для дітей, що мають проблеми з диханням.

✔  Дитячий уролог займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань і патологій сечовивідних шляхів і сечостатевої системи у дітей і підлітків.

детское отделение

Наші послуги

✔  Виклик педіатра додому.

Ми надаємо послуги педіатра або сімейного лікаря. Візити на будинок здійснюються в разі виникнення надзвичайних ситуацій або захворювань, які не дозволяють пацієнтові відвідати клініку. Наші фахівці нададуть маленькому пацієнтові медичну допомогу. Також, лікар призначить обстеження і подальше лікування дитини.

✔  Сімейний лікар

Фахівець, який займається профілактикою, діагностикою та лікуванням всіх членів сім'ї. Лікар сімейної медицини надає комплексну медичну допомогу і дітям, і дорослим. Він, також, направляє пацієнтів до вузького спеціаліста.

✔  Щеплення

У «МЕДІКОМчик» завжди проводяться такі процедури досвідченими лікарями. У нас застосовують якісні вакцини, які мають сертифікат. Лікарі складають графік щеплень для кожної дитини індивідуально.

✔  УЗД 

Відділення обладнане новітніми препаратами для проходження УЗД. Для малюків створені комфортні умови, щоб уникнути стресової ситуації.

✔  Проф. огляди і довідки

Наш заклад видає всього за 1 день потрібні медичні довідки дітям для надходження в дитячі заклади, ВНЗ, в спортивні секції і т.п.

✔  Лабораторні дослідження

У клініці є своя лабораторія для проведення будь-яких обстежень. Фахівці лабораторії знають, як поводити себе з маленькими пацієнтами, тому при заборі аналізів вони поводяться спокійно.

 

детское отделение медикомчик

Додаткові послуги

При центрі є швидка невідкладна допомога, яка забезпечена сучасними машинами з усіма потрібними апаратами. У нашу службу ви можете зателефонувати в будь-який час доби. А також, ми можемо транспортувати хворого на велику відстань.

Для наших чад ми завжди бажаємо вибрати найкращого лікаря. У дитячому відділенні медичного центру «МЕДІКОМ КРИВБАС» працюють досвідчені фахівці, які мають безліч хороших відгуків. Вони розуміються на психології дітей, знаходять з ними спільну мову, тому відвідини нашої клініки завжди проходять на вищому рівні.