• youtube
 • facebook
 • instagram
phones
ambulance
address
Реєстрація / Увійти
ambulance


Пластична хірургія

Обрати лікаря

ПЛАСТИЧНІ ОПЕРАЦІЇ В ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОМУ ЦЕНТРІ "МЕДІКОМ КРИВБАС

Лікувально-діагностичний центр ТОВ «МЕДІКОМ КРИВБАС» - це надання сучасних медичних послуг для дорослих і дітей. Наша лікувальна база налічує 6 відокремлених відділень, які займаються діагностикою та лікуванням жителів нашого міста. Головне кредо нашого центру - індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Для нас кожна людина є важливою, індивідуальною, неповторною і любимою!

У цій статті ми розглянемо досить модну і популярну сьогодні медичну галузь - пластичну хірургію. Доступно і зрозуміло розповімо про методики і види пластики, які практикуються в нашому центрі. Як вибрати клініку і досвідченого кваліфікованого хірурга, яким можна довірити свою красу та індивідуальність? Які види операцій існують? З усіх цих питань, ми надамо Вам повну інформацію, яка не залишить жодних сумнівів!

Пластическая хирургия

Пластична хірургія - це розділ в хірургії, спрямований на відновлення, реконструкцію або зміну людського тіла: обличчя, груди, статеві органи, тіло. Проте, щорічно до пластичних хірургів звертається все більше пацієнтів. Виділяють два різновиди оперативного втручання:

Реконструктивна хірургія. Усунення функціональних порушень, викликаних опіками і механічними травмами, інфекціями і хворобами, в тому числі пухлинами, а також вродженими патологіями та патологіями розвитку.

Естетична хірургія. Поліпшення, корекція зовнішнього вигляду пацієнта.

Наша клініка однією з перших в Кривому Розі почала проводити цілий ряд хірургічних операцій з пластики:

Мамопластика.
 Комплекс методів для виправлення недосконалостей молочних залоз. Застосовується для зміни розміру і форми грудей, ареол, сосків, а також підтяжки грудей.

Абдомінопластика. Процедура корекції передньої черевної стінки після вагітності і пологів, відчутного схуднення, при наявності надлишків шкіри і жирових відкладень, а також видимих ​​рубцевих проявів на передній стінці живота.

Блефаропластика. Процедура щодо поліпшення зовнішнього вигляду повік і області навколо очей шляхом видалення надлишків шкіри, часткового видалення або перерозподілу внутріорбітального жиру, а також підтяжки кругового м'язу ока.

Фейсліфтінг. Методика, яка дозволяє впливати на м'які тканини обличчя і шиї, успішно усуває будь-які прояви вікових змін, навіть якщо вони сильно виражені.

Отопластика. Ця методика дає можливість виправляти становище і розмір вушних раковин. Це одна з найшвидших і безболісних операцій в пластичній хірургії.

Ліпосакція. Видалення підшкірних жирових відкладень з зовнішніх і внутрішніх поверхонь стегон, внутрішньої поверхні колін, спини, талії, живота, плечового пояса, шийної, підборіддя і щічної областей.

Пластический хирург Медиком Кривбасс

Схема лікування в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

 • Первинне консультування. Перед призначенням процедури, проводиться первинна консультація, на якій здійснюється огляд, обговорюється мета пластики, бажаний і можливий її результат. Обговорюється оптимальний спосіб досягнення бажаного ефекту.
 • Підготовка до процедури. Після консультації пластичного хірурга складається 3D модель результату операції. Проводиться повна діагностика стану здоров'я пацієнта: лабораторні дослідження і інструментальна діагностика за показаннями.
 • Призначена операція проводиться в точності з попередньо узгодженим планом процедури.
Післяопераційний етап відновлення включає:
 • перев'язки і потрібну лікарську терапію;
 • післяопераційне відстеження стану пацієнта;
 • довгострокове спостереження за операційної областю;
 • подальше консультування лікуючого пластичного хірурга.
Основні протипоказання для проведення реконструктивно-відновлювальних операцій в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»:
 • вік до 18-ти років;
 • цукровий діабет та інші гормональні патології;
 • гострі запальні та інфекційні захворювання;
 • порушення згортання крові;
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність і грудне вигодовування.

 Притипоказання при пластичній хіргії

Основний принцип нашої діяльності - точна діагностика і ефективне, безпечне лікування. Наша робота побудована таким чином, щоб мінімізувати будь-які ризики і небезпеки. У своїй практиці ми використовуємо тільки затверджені і перевірені методики лікування, сертифіковане сучасне обладнання. Ми гарантуємо високу якість обслуговування наших клієнтів. Лікувально-діагностичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС» має всю дозвільну документацію для ведення своєї медичної діяльності.

Телефонуйте в нашу клініку в кривому Розі і записуйтесь на консультацію до кваліфікованих пластичних хірургів  0800 307 300