• youtube
  • facebook
  • instagram
phones
ambulance
address
Реєстрація / Увійти
about


Можливості МРТ дослідження в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі

Ще зовсім недавно при встановленні діагнозу лікарі могли спиратись виключно на симптоматику і власний досвід. В результаті про наявність небезпечного захворювання пацієнт міг дізнатися вже тоді, коли будь-яке лікування було неефективним. Потім на допомогу прийшли рентген та УЗД, що значно полегшило правильне і своєчасне виявлення захворювання, що в свою чергу дало шанс багатьом пацієнтам впоратись з хворобою. Але медицина не стоїть на місці і йдуть вперед медичні технології, які тягнуть за собою вдосконалення існуючих методів обстеження та впровадження нових революційних процедур. Використання можливостей магнітно-резонансної томографії (МРТ) стало справжнім проривом в медицині. По своїй суті революційний, цей діагностичний метод надав лікарям можливість виявляти порушення в роботі внутрішніх органів на початкових етапах захворювання і своєчасно призначити відповідне лікування.

У сучасній медицині МРТ є одним з найбільш ефективних і інформативних методів діагностики хвороб внутрішніх органів. За допомогою томографу обстежують головний і спинний мозок, органи черевної порожнини і малого тазу, судинну систему і серцевий м'яз, суглоби і хребет.

Метод має численні плюси, які дозволяють зробити діагностику більш ефективною, безпечною і безболісною. Фахівці рекомендують використовувати МРТ бо:

  1. Відсутність радіаційного випромінювання і абсолютна нешкідливість методу дозволяє застосовувати його при необхідності досить часто, а також дає можливість для дослідження дітей та вагітних жінок.
  2. Є можливість отримувати тривимірні зображення. Проведення обстеження в будь-яких площинах дозволяє враховувати анатомічні особливості тіла, а також оцінювати стан здоров'я органу в різних зрізах.
  3. МРТ дає детальне зображення всіх органів: м'яких тканин, кісток, структур і систем тіла людини.
  4. При дослідженні м'яких тканин є доступною чітка візуалізація суглобів, головного і спинного мозку, м'язів, хрящів, зв'язкового апарату.
  5. Є характерною висока контрастність. Виявлення і класифікація патологічного процесу, який розвивається в тканинах людського тіла, здійснюється з високою точністю і достовірністю.
  6. Він є найменш інвазійним. По суті, МРТ можна вважати єдиним не інвазійним діагностичним методом, що дозволяє виявляти набряк і інфільтрацію кісткової тканини.
  7. Досягається висока ступінь візуалізації. В ході діагностики пухлиноподібних утворень і пошкоджень МРТ дозволяє визначити не тільки наявність, але і поширеність пухлинного процесу.
  8. Також важливим є той факт, що процедура може проводитися в екстрених випадках абсолютно без будь-яких наслідків для обстежуваного, так як не вимагає ніякої попередньої підготовки пацієнта до дослідження.

Плюсы МРТ

В медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі є можливість пройти МРТ (магнітно-резонансну томографію) на новому сучасному апараті Siemens Tim + Dot. Наш МР сканер з напруженістю магнітного поля 1,5 Тесла є «золотим стандартом» якості зображень, це найдосконаліша і потужна MP система в галузі 1,5 Тл сканерів. Даний апарат є лідером за клінічними можливостями і швидкістю дослідження, що дозволяє бути впевненим у результатах МР сканування. Дана технологія автоматизує всі процеси з урахуванням анатомічних і фізіологічних особливостей організму пацієнта. В лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» ви можете пройти такі МРТ дослідження:

 МРТ головного та спинного мозку

 МРТ хребта

 МРТ м'яких тканин

 МРТ судин голови

 МРТ суглобів, м'язів

 МРТ органів малого тазу

 МРТ черевної порожнини.

При необхідності процедура проводиться з введенням контрастної речовини, що збільшує можливості отримання діагностичної інформації.

МРТ иследование

При дослідженні голови і головного мозку методом МРТ можна виявити:

 порушення в розвитку головного мозку;

 судинні зміни і енцефалопатії;

 запальні захворювання;

 артеріальні і венозні патології;

 дистрофічні зміни (хвороба Альцгеймера, Паркінсона та ін.);

 пухлини головного мозку, аномалії в його розвитку (після операцій, черепно-мозкових травм, при захворюваннях гіпофіза і ін.);

 інсульти

 захворювання очей та внутрішнього вуха;

 розсіяний склероз і деякі інші хронічні захворювання нервової системи;

 вроджені та набуті зміни кровоносних судин.

При дослідженні хребту і спинного мозку методом МРТ можна виявити:

 пухлинні утворення;

 запальні захворювання;

 аномалії і вади розвитку;

 грижі міжхребцевих дисків;

 судинні ураження;

 посттравматичні і післяопераційні зміни.

При дослідженні органів малого тазу методом МРТ можна виявити:

 запальні зміни;

 пухлинні захворювання;

 аномалії розвитку.

При дослідженні черевної порожнини методом МРТ можна виявити:

 пухлинні захворювання;

 запальні захворювання;

 аномалії розвитку;

 паразитарні захворювання;

 судинні захворювання.

При дослідженні великих суглобів (тазостегнових, колінних, плечових, гомілковостопних, ліктьових) методом МРТ можна виявити:

 пошкодження внутрішньосуглобових і зовнішніх зв'язок, суглобових хрящів;

 пошкодження менісків колінних суглобів;

 пошкодження обертальної манжети плечового суглоба;

 дегенеративні зміни суглобів (ступінь артрозу);

 наявність рідини в порожнині суглоба.

Але це ще далеко не всі можливості МРТ дослідження.

Якщо Вас направили на магнітно-резонансну томографію, це не обов'язково означає, що у Вас є будь-яке захворювання, можливо, Ваш лікар бажає уточнити стан Вашого здоров'я. МРТ є складним, але безпечним і ефективним методом діагностики, який дозволяє отримувати чіткі зображення внутрішніх органів, та допомагає встановити діагноз і призначити правильне лікування.

Слідкуй за своїм здоров’ям! Живи, люби і будь щасливим!

Телефон для запису: 0-800-307-300 або 067-816-81-21


reward-0 reward-1 reward-2 reward-3