• youtube
  • facebook
  • instagram
phones
ambulance
address
Реєстрація / Увійти
about


Щосереди знижка -10% для пенсіонерів

Щосереди в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» пацієнтам 60+ надається знижка на всі лабораторні дослідження в розмірі 10%

Медичний центр "МЕДІКОМ КРИВБАС" пропонує знижки на всі лабораторні дослідження для пенсіонерів, що спрямоване на доступність високоякісних медичних послуг для цієї категорії пацієнтів. Знижки охоплюють різноманітні аналізи, включаючи кров, сечу та біохімічні дослідження. Крім того, наш центр надає зручності та увагу в процесі проведення досліджень, забезпечуючи ретельні консультації та делікатне ставлення до літніх пацієнтів. Такі ініціативи сприяють регулярним медичним обстеженням, і направлені на раннє виявлення та попередження захворювань.

Для нас є дуже важливим зробити турботу про здоров'я доступною для пенсіонерів, та підкреслити важливість дбати про своє здоров'я у будь-якому віці. Саме тому ми створюємо комфортні умови, та підтримуємо у літніх людей інтерес до регулярних медичних обстежень.

Пам'ятайте про те, що регулярні медичні обстеження являють собою ключовий елемент підтримки оптимального фізичного та психічного добробуту, а для тих, хто стикається з хронічними захворюваннями, регулярні обстеження забезпечують можливість ретельного контролю та налаштування терапії. Це допомагає запобігти ускладненням та підтримувати стабільний стан здоров'я.


*Для отримання знижки необхідно пред'явити паспорт.


reward-0 reward-1 reward-2 reward-3