• youtube
  • facebook
  • instagram
phones
ambulance
address
Реєстрація / Увійти
about


Щовівторка знижка -10% для дітей та підлітків

Дітям та підліткам з 0 до 18 років щовівторка 10% знижка на всі види лабораторних аналізів.

Медичний центр надає спеціальні знижки на всі види лабораторних аналізів для дітей та підлітків. Ця ініціатива спрямована на забезпечення доступності якісних медичних послуг молодшим пацієнтам. Знижка поширюється на широкий спектр лабораторних тестів, включаючи аналізи крові, сечі та інші дослідження, необхідні для дитячого здоров'я. Подібні програми сприяють більш ранньому виявленню потенційних проблем.

Важливим елементом програми знижок для дітей та підлітків є акцент на профілактиці, що забезпечує ефективне виявлення захворювань серед дітей та підлітків на ранніх стадіях. Окрім надання знижок на лабораторні аналізи, центр також здійснює регулярні медичні огляди, обстеження та консультації щодо підтримки загального здоров'я дітей.

Ми приділяємо особливу увагу комфорту та психологічній безпеці дітей під час проведення лабораторних аналізів. Співробітники центру виявляють турботу та делікатність, допомагаючи створити позитивний досвід для маленьких пацієнтів, що неодмінно сприяє легкості процесу збирання аналізів та створює довірчі відносини з дітьми та їхніми батьками, стимулюючи регулярні медичні перевірки.

*при собі мати документи, що посвідчують особу


reward-0 reward-1 reward-2 reward-3